Флораріум з кактусами "Заповідник Теукан"

    Величезний флораріум у скляній формі з різноманітними кактусами нагадав нам заповідник Теукан, у штаті Пуебло, Мексика. Як і у гірському заповіднику, ми створили багате різноманіття кактусів у цьому флораріумі, доповнюючи його природним декором та камінням. Такий флораріум ідеально доповнить сучасний інтер'ер, переговорний стіл у вашому офісі та стане родзинкою вашої оселі. 

    До речі, оригінальний корпоративний подарунок. 

    Друзі, види кактусів можуть змінюватись, ми гарантуємо, що вони будуть різновисотні та різноманітні. 

   Доставка у інші міста, за винятком Києва, здійснюється у вигляді набору (+40грн) для самостійного складання композиції у флораріумі. До набору входить: інструкція, суккуленти, форма флораріума, земля, дренаж, декор, інструменти та рукавички.

     Догляд: Розмістіть композицію ближче до сонячного світла і поливайте 1 раз на 3 тижні (у теплу пору року) і 1 раз у півтора місяця невеликою кількіст'ю води (30-40 мл.) у холодну пору року, під основу кожної рослини. Перед кожним поливом земля має бути повністю суха.        

 Замітка: компанія Фетрікор залишає за собою право вносити деякі дизайнерськи зміни, які не вплинуть на стиль та цінність композиції. 

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Защита от роботов
  • Модель: Флораріум
  • Наличие: Есть в наличии
  • Размеры (Д x Ш x В): 45.00cm x 45.00cm x 30.00cm
  • ₴2999грн.