Флораріум "Вимір"

    Знайомтесь, це наша нова геометрична форма флораріуму - кубооктаедр.  Вона дуже цікава, має багато граней та з різних боків виглядає по-різному. 

Флораріум "Вимір" нагадує нам невеликий космічний сад. Оригінальна, багатокутна скляна форма оселила в собі справжню міні-оранжерею, де ви можете побачити яскраві суккуленти,  декоративне каміння та натуральний декор. Влучний та унікальний подарунок для поціновувачив прекрасного. 

    Доставка у інші міста, за винятком Києва, здійснюється у вигляді набору для самостійного складання композиції у флораріумі. До набору входить:  інструкція, суккуленти, форма флораріума, земля, дренаж, декор, інструменти та рукавички. 

    Догляд: Розмістіть композицію ближче до сонячного світла і поливайте 1 раз в тиждень (у теплу пору року) і 1 раз на два тижні невеликою кількіст'ю води (10-15 мл.) під основу кожної рослини. Перед кожним поливом земля має бути повністю суха.

    Замітка: компанія Фетрікор залишає за собою право вносити деякі дизайнерськи зміни, які не вплинуть на стиль та цінність композиції. 

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Защита от роботов
  • Модель: Флорариум
  • Наличие: Есть в наличии
  • Размеры (Д x Ш x В): 17.00cm x 17.00cm x 17.00cm
  • ₴899грн.


Рекомендуемые товары

Флораріум "Перевал"

Флораріум "Перевал"

Мрієте про гори? Ми теж :)    В нашій колекції з'явився новий флораріу..

₴1099грн.

Флораріум "Куточок щастя"

Флораріум "Куточок щастя"

    Флораріум "Куточок щастя" це ніби маленький острів тільки для двох. Оригінал..

₴819грн.