Флораріум "Хижак"

  • Флораріум "Хижак"

    Скляний куб поселив в собі оригінальну рослину -  Фаукарія (Faucaria Schwantes) — рід багаторічних сукулентних рослин з родини аїзових (Aizoaceae). Родова назва цієї рослини походить латинського слова faux — «паща». Видові назви теж пов'язані з хижаками — «котяча», «тигрова», «вовча»… Це пов'язано із зовнішнім виглядом рослин цього роду, що мають листя із зубцями по краям, що направлені назустріч один одному і нагадують зуби у розкритій пащі. 

    Цікавий та оригінальний подарунок для любителів єкзотики та унікальності. 

   Доставка у інші міста, за винятком Києва, здійснюється у вигляді набору  (+40грн)  для самостійного складання композиції у флораріумі. До набору входить: інструкція, суккуленти, форма флораріума, земля, дренаж, декор, інструменти та рукавички. 

    Догляд: Розмістіть композицію ближче до сонячного світла і поливайте 1 раз у тиждень (у теплу пору року) і 1 раз на два тижні невеликою кількіст'ю води (10-15 мл.) у холодну пору року, під основу кожної рослини. Перед кожним поливом земля має бути повністю суха.    

    Замітка: компанія Фетрікор залишає за собою право вносити деякі дизайнерськи зміни, які не вплинуть на стиль та цінність композиції.  В таких флораріумах з однією рослиною, ми використовуємо різні види та форми суккулентів, що дозволяє створювати неповторні та унікальні подарунки. 

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Защита от роботов
  • Модель: Флораріум
  • Наличие: Есть в наличии
  • Размеры (Д x Ш x В): 12.50cm x 12.50cm x 12.50cm
  • ₴445грн.


Рекомендуемые товары

Флораріум "Літня ніч"

Флораріум "Літня ніч"

    Чарівний флораріум у скляній піраміді, нагадав нам теплу літню ніч, коли хоч..

₴999грн.

Флораріум "Мінімаліст"

Флораріум "Мінімаліст"

    Мінімалістичні флораріуми у простих та елегантних скляних формах оригінально..

₴399грн.