Флораріум "Каїр"

    Атмосферний та яскравий флораріум "Каїр", нагадує нам метушне та голосливе африканське місто. Здається, що ніби зараз з'являться араби з тюрбанами, які завжди кудись поспішають та весь час сперечаються. А яка у вас історія, стосовно цієї композиції?) 

    Скляні геометричні флораріуми стильно доповнюють сучасні інтер'єри, надаючи їм унікального природнього шарму. Гармонічно підібрані суккуленти, природний декор і унікальне відчуття стилю наших флористів та дизайнерів дозволяють створювати оригінальні та вишукані флораріуми.

    Доставка у інші міста, за винятком Києва, здійснюється у вигляді набору для самостійного складання композиції у флораріумі. До набору входить:  інструкція, суккуленти, форма флораріума, земля, дренаж, декор, інструменти та рукавички. 

    Вартість флораріуму без будиночка - 999грн.

    Догляд: Розмістіть композицію ближче до сонячного світла і поливайте 1 раз в тиждень (у теплу пору року) і 1 раз на два тижні невеликою кількіст'ю води (10-15 мл.) під основу кожної рослини. Перед кожним поливом земля має бути повністю суха.

    Замітка: Компанія Фетрікор залишає за собою право вносити деякі дизайнерськи зміни, які не вплинуть на стиль та цінність композиції. 

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Защита от роботов
  • Модель: Флорариум
  • Наличие: Есть в наличии
  • Размеры (Д x Ш x В): 21.00cm x 21.00cm x 21.00cm
  • ₴1099грн.


Рекомендуемые товары

Флораріум "Мотивація"

Флораріум "Мотивація"

    Скляні геометричні флораріуми стильно доповнюють сучасні інтер'єри, надаючи ..

₴959грн.

Флораріум "Наш Дім"

Флораріум "Наш Дім"

    Останнім часом питання про захист навколишнього середовища є актуальним, зважаючи..

₴1999грн.