Флораріум "Гарна ідея"

    Неперевершений скляний будиночок, який вмістив в собі різноманіття яскравих кактусів, природній декор та нашу любов) Різноманітність кактусів в природі вражає і ми створюємо незабутні ансамблі, які дарують натхнення та гарний настрій на довгий час. 

    Флораріуми з кактусами - чудовий подарунок для чоловіків. На ваше замовлення, ми зможемо зробити флораріум більш "брутальним", додавши до нього чорне каміння та відповідний декор, або ж більш жіночним. 

 Атмосферний та оригінальний подарунок для близьких та коллег. 

     Догляд: Розмістіть композицію ближче до сонячного світла і поливайте 1 раз в 2 тижні (у теплу пору року) і 1 раз на місяць у холодні місяці невеликою кількіст'ю води (10-15 мл.) під основу кожної рослини. Перед кожним поливом земля має бути повністю суха.

    Доставка у інші міста, за винятком Києва, здійснюється у вигляді набору для самостійного складання композиції у флораріумі. До набору входить:  інструкція, суккуленти, форма флораріума, земля, дренаж, декор, інструменти та рукавички. 

    Замітка: Компанія Фетрікор залишає за собою право вносити деякі дизайнерськи зміни, які не вплинуть на стиль та цінність композиції. 

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо
Защита от роботов
  • Модель: Флорариум
  • Наличие: Есть в наличии
  • Размеры (Д x Ш x В): 21.00cm x 21.00cm x 28.00cm
  • ₴1399грн.


Рекомендуемые товары

Флораріум з стабілізованим мохом "Норвегія"

Флораріум з стабілізованим мохом "Норвегія"

    Декоративні флораріуми з стабілізованим мохом - це стильне та сучасне рішенн..

₴1499грн.